Skip to content

Sıkça sorulan sorular

Üyelik Süreci nasıl işliyor?

Üye formunu doldurduktan sonra sana yeni üyeler için hazırladığımız bilgilendirme paketini yollayacağız. Kısa sürede Türkiye-İleriyi tanıtabilecek, her soruyu cevaplayabilecek duruma geleceksin. Ayrıca seni katılabileceğin üye toplantıları hakkında bilgilendireceğiz.

Ülkemiz kriz içerisindeyken nasıl bu kadar ümitlisiniz?

Ülkemizin içinde bulunduğu krizi eğer doğru adımları atarsak büyük bir fırsata çevirebiliriz. Türkiye bugün belirli bir gelişmişlik seviyesine erişmiş ama buna rağmen genç bir nüfusa sahip çok az ülkeden biri. Türkiye’de genç, nitelikli insanları siyasete sokabilirsek dünyanın medeniyet lideri olabilmek için tarihi bir fırsata sahibiz.

Niye eğitime bu kadar önem veriyorsunuz?

Biz sadece akademik eğitime değil, her alanda ögrenmeye önem veriyoruz. Eğime Türkiye-İleri olarak bu kadar önemli vermemizin nedeni ekonomi, güvenlik, düzen ve saygı gibi birçok alanda kritik bir rol oynaması. Örneğin yeterli sayıda mühendis ve yazılımcı yetiştirmeden ekonomide başarılı olmamız mümkün değildir.

Yeni siyasetçiler hangi partide yer alacaklar?

Bizim siyasete soktuğumuz binlerce genç ve nitelikli vatanseverler yeni kurulan bir ya da birden fazla partide yaşlı, hizipçi particilerin engellemelerine maruz kalmadan Türkiye’yi geleceğe taşıyacak çalışmalar yapacaklar.

Türkiye’nin hayallerindeki ülke olmasına katkın olsun