Skip to content

Çevremizdeki bütün vatanseverlerin üye olmasını sağlayalım

Genç ve nitelikli insanların siyasete girmesini desteklememizin en etkili yolu Türkiye-İleri üye sayısını arttırmak olacaktır. Sayımız ne kadar çok artarsa doğru insanlara ulaşmamız da o kadar kolaylaşacaktır.

Yeni üye kazandırmak için bu adımları takip edin

Önce en yakınlarını üye yap

Türkiye-İleri web sitesini ailene ve en yakın arkadaşlarına göster, üye olmalarını sağla.

Sonra tanıdıkların arasından seçtiğin 10-15 kişiye (vatanını seven herkese) mesaj at

Çevrendekileri bilgilendirmek için sohbet içinde önden kısa bir giriş mesajı yollayıp (Örnek: “bunu incele” veya “ben üye oldum”) sonrasında aşağıdaki mesajı paylaşabilirsin.

Dikkat edilmesi gereken hususlar

İlk önce kişisel iletişim kuralım (toplu paylaşım yerine)

Öncelikle kişisel mesaj atalım ya da yüz yüzde konuşmayı tercih edelim. Bu ciddi bir konu, paylaştığımız kişilere hem onlara hem de konuya önem verdiğimizi hissettirelim. Listemizdeki herkesle kişisel iletişim kurduktan sonra gruplarda toplu paylaşım aşamasına geçelim.

Kimseye rica etmeyin– bu bir vatandaşlık görevi

Ricacı durumuna düşmeyin. Bizce Türkiye-İleri platformu üyeliği bir vatandaşlık görevi: Türkiye’yi ileriye götürmek isteyen herkesin üye olması gerekir. Istemeyenleri zorlamamıza gerek yok, herkes vatansever olmayabilir.

Hemen üye olmak istemeyenleri bilgilendirmeye, motive etmeye devam edelim

Birgün hepsi üye olacaklar, sadece daha fazla zamana ihtiyacları var.

Makalelerimizim yayınlarımızı paylaş

Videolarımızı, podcastlarımızı paylaş

Toplantılarımıza davet et

Türkiye-İleri gönüllülük esasına dayanan ücretsiz bir platform

Türkiye-İleri insanları bir araya getirme ve reform geliştirme amaçlı bir platform. Herhangi bir resmi parti veya siyasi organizasyon kimliğine sahip değil. Ayrıca tamamen gönüllülük esasına dayanıyor ve ücretsiz.

Siyasete girmesini özellikle istediğiniz, nitelikli bulduğunuz insanlar

Siyasetçi adayları

Eğer çevrenizde siyasete girmesini istediğiniz, özellikle nitelikli bulduğunuz insanlar varsa onlarla farklı ilerleyelim:

  • “Siyasete girmeyi hiç düşündün mü? Ben nitelikli insanların siyasete girmesini desteklemek için yeni kurulan Türkiye-ileri platformuna katıldım.”
  • “Tam senin gibi insanları siyasete kazandırmayı istiyoruz. ” www.turkiyeileri.com sitesinde daha ayrıntılı bilgi var: İlgilenirsen seni tanıştırmak isterim. (Katılmak isteyenlerle kişisel bir tanışma toplantısı ayarlayacağız.)

Üye WhatsApp Grubu

Linki lk seferde açılmazsa tekrar deneyin, WhatsApp bazen takılıyor.